Ibuprom Zatoki

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

24 tabletki blistry
niedostępny
■■

Opis Ibuprom Zatoki

Ibuprom Zatoki to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych łagodzący objawy zatkanego nosa w przebiegu grypy, przeziębienia, alergii, zapalenia zatok. Substancją czynną jest ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz pseudoefedryna, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Ibuprom Zatoki

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom Zatoki

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom Zatoki

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny. 
  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza proszek (Elcema P-100), celuloza proszek (Elcema F-150), skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, krzemionka koloidalna, uwodniona, olej roślinny utwardzony; skład otoczki: hydroksypropyloceluloza, makrogol 400, talk, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany (mieszanina sacharozy i skrobi kukurydzianej), wapnia węglan, Opaglos Clear GS-2-0750 (mieszanina wosku Carnauba, wosku białego i etanolu skażonego metanolem), guma akacjowa, skrobia kukurydziana, Opalux Brown AS-16518 (mieszanina sacharozy, tytanu dwutlenku (E171), laku żółcieni pomarańczowej (E110), laku czerwieni allura (E129), laku indygotyny (E132), powidonu, sodu benzoesanu (E211)); skład tuszu do nadruku: Opacode Black S-1-17823 (mieszanina szelaku, żelaza tlenku czarnego (E172), alkoholu n-butylowego, alkoholu izopropylowego, amonowego wodorotlenku 28%, glikolu propylenowego, etanolu). 

Ulotka produktu Ibuprom Zatoki

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Levopront

syrop, 120 mililitrów

32,99 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

56,99 zł

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

42,99 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 180 gramów

48,49 zł

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

29,99 zł

Aboca Grintuss Adult

syrop, 128 gramów

43,99 zł

Grypostop

tabletki powlekane, 24 tabletki

Actifed

syrop, 100 mililitrów